Тел. +380 96 852-65-24 РУС    УКР
Корзина
Товаров: 0
На сумму: 0,00
Головна > Видавці > Державне інформаційно-виробниче підприємство видавництво «Педагогічна преса»
Видавець: Державне інформаційно-виробниче підприємство видавництво «Педагогічна преса»
Издатель Государственное информационно-производственное предприятие издательство «Педагогическая пресса»: логотип Державне інформаційно-виробниче підприємство видавництво «Педагогічна преса»
КраїнаУкраїна
Сайт
Email
Телефон(044) 456-37-02

Українська мова й література в сучасній школі Українська мова й література в сучасній школі Журнал. Виходить щомісяця. Публікується з 2012 року.


Оформити

Історія в сучасній школі Історія в сучасній школі Журнал. Виходить щомісяця. Публікується з 2012 року.


Оформити

Математика в сучасній школі Математика в сучасній школі Журнал. Виходить щомісяця. Публікується з 2012 року.


Оформити

Біологія і хімія в сучасній школі Біологія і хімія в сучасній школі Журнал. Виходить 6 разів на рік. Публікується з 1995 року.


Оформити

Географія та економіка в сучасній школі Географія та економіка в сучасній школі Журнал. Виходить щомісяця. Публікується з 2012 року.


Оформити

Іноземні мови в сучасній школі Іноземні мови в сучасній школі Журнал. Виходить 6 разів на рік. Публікується з 2012 року.

Фізичне виховання в сучасній школі Фізичне виховання в сучасній школі Журнал. Виходить 6 разів на рік. Публікується з 2012 року.


Оформити

Трудова підготовка в сучасній школі Трудова підготовка в сучасній школі Журнал. Виходить 6 разів на рік. Публікується з 2012 року.


Оформити

Фізика та астрономія в сучасній школі Фізика та астрономія в сучасній школі Журнал. Виходить 8 разів на рік. Публікується з 2012 року.


Оформити

Русская словесность в школах Украины Русская словесность в школах Украины Журнал. Виходить 6 разів на рік. Публікується з 2012 року.


Оформити
Страница: 1 2
Cпособи оплати:
Наші партнери:

Яндекс.Метрика